Azərbaycan İnşaat və Memarlıq Elmi-Tədqiqat İnstitutu
Elmi tədqiqat müəssisəsində işləmək üçün 1 nəfər aparıcı mütəxəssis və 5 nəfər mühəndis tələb olunur.
Aparıcı mütəxəssis üçün tələblər: Fəlsəfə doktoru elmi dərəcəsi olan və ya 5 ildən az iş staji olmajan elmi işçi, azərbaycan və rus dillərində sərbəst danışa bilmə, komputer proqramları üzrə işləmə bacarığı.
Mühəndis vəzifəsi üçün tələblər: magistratura pilləsini bitirmiş, xarici dillərdə danışıq bacarığı, punktual və şəxsi inkişafa yönümlü, “Windows ” əməliyyat sistemi, “MS Office Word”, “Excel”, “PowerPoint”, “Outlook”, proqramları və layihə işlərində “Archicad”, “Autocad” və sair proqramları bilmək bacarığı.
Yuxarıda qeyd
olunan tələblərə uyğun namizədlərdən CV-lərini [email protected] elekton ünvanına göndərməyiniz xahiş olunur.

Азербайджанский Научно-Исследовательский Институт Строительства и Архитектуры объявляет конкурс на следующие вакантные места
Азербайджанский   Научно-Исследовательский
Институт Строительства и Архитектуры
объявляет конкурс на следующие вакантные места
Научно-Исследовательскому  Институту требуются 1 ведущий специалист и 5 инженеров.
Требования для ведущего специалиста: имеющий звание доктора философии по технике или научный работник, имеющий стаж работы не менее 5 лет, свободно  владеющий азербайджанским и русским языками, умеющий работать с компьютерными программами.
Требования для специальности инженера: конкурсант должен закончить магистратуру, знать иностранные языки, быть пунктуальным и стремящимся к повышению своей квалификации, владеющий навыками работы со следующими компьютерными программами: , “Windows ”, “MS Office Word”, “Excel”, “PowerPoint”, “Outlook”, а также архитектурными программами “Archicad”, “Autocad.
Кандидатам, отвечающим вышеперечисленным требованиям просим присылать свои CV на следующий электронный адрес: [email protected]